Mendelova interaktivní škola genetiky

prof. RNDr. Eva Matalová, Ph.D. (odborný garant projektu), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Iva Kubištová, Ph.D. (hlavní manager projektu), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kristýna Hájková (asistent projektu, PR pracovník), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PhDr. Anna Matalová (koordinátor klíčových aktivit mimo MMŠ), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Bc. Eva Janečková (kmenový lektor MMŠ), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Havlátová, PhDr. Luboš Holý, MVDr. Hana Kuběnová, Mgr. Tereza Novosadová, PhDr. Yveta Reiterová, RNDr. Pavel Vařejka (koordinátoři spolupráce s partnery)
Mgr. Jiří Veverka (administrátor e-komunikace), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alena Juhászová (finanční manager projektu), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Operační program vzdělávání pro konkurenceschopnost CZ.1.07/2.3.00/45.0037.

Copyright © 2021, Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i.

Design, code: Mgr. Jiří Veverka